Zameranie

Aby vstavaný nábytok dokonale zapadol do vášho bytu či domu, potrebujeme spolu s vami pripraviť presný plán. Zakresliť detailne pôdorys miestnosti, odmerať stropy a rôzne výklenky. Na základe takéhoto nákresu spoločne s vami pripravíme nábytok na mieru.

Pre zhotovenie prvotnej vizualizácie nám však postačia jednoduché miery a fotka. 


  • 1
    Stačí, keď nám zadáte výšku a šírku steny kde plánujete nábytok na mieru, prípadne pošlete jednoduchý obrázok nakreslený pomocou ceruzky a pravítka. Nezabudnite napísať, akú máte predstavu o veľkosti nábytku. Ostatné nechajte na nášho dizajnéra.
  • 2
    Miestnosť, kde plánujete vstavanú skriňu alebo kuchynskú linku starostlivo odfoťte a fotografiu nám pošlite e-mailom, alebo MMS-kou z mobilu.
  • 3
    Grátis vám vyrobíme prvotnú vizualizáciu presne podľa vašich predstáv. Náš dizajnér vás bude kontaktovať pre doladenie detailov grafického návrhu ako je farba, povrch, vysoký lesk alebo mat... Po odsúhlasení návrhu si spoločne dohodneme termín, kedy k vám prídeme na presné zameranie priestorov. Následne spustíme výrobu, po dokončení ktorej bude nasledovať montáž a vytúžené odovzdanie a predvedenie funkčnosti celého vybavenia.

Garantujeme najvyššiu kvalitu s najnižšou cenou. 

Rozkreslený plán miestnosti